Obecně prospěšná společnost Dotek

ID datové schránky: 5y59v6u

Certifikované pracoviště
Bazální stimulace

naší patronkou je
PhDr. Karolína Friedlová

Spolupracujeme s:

Návštěvní řád

1. Velice si vážíme toho, že navštěvujete své příbuzné, známé, přátele. Budeme rádi, když budete za svými blízkými docházet co nejčastěji.

 

2. Na návštěvu můžete přijít v pracovních dnech, ve dnech pracovního volna i pracovního klidu. Přijít můžete po celý den, ale nejvhodnější čas je odpoledne do 18 hodin. Dopoledne je také možné, záleží na Vašich možnostech a na tom, na co je uživatel zvyklý. Prosíme, nechoďte brzy ráno, kdy probíhá hygiena anebo ani později večer. Jedná se o ohled vůči ostatním uživatelům, které by návštěvy mohly rušit. Omezeny jsou také v době obědů vzhledem k malým prostorám v jídelně. Prosíme, respektujte pokoje uživatelů jako jejich domovy.

 

3. Budeme rádi, když se budete s uživateli podílet na jejich aktivitách, ale prosím nenarušujte činnost pracovníků v přímé péči.

 

4. Pokud má uživatel oblíbeného domácího mazlíčka, psa nebo kočku, bude vhodné, když přijde na návštěvu s Vámi, pokud si to uživatel bude přát. Bezproblémový průběh takové návštěvy přinese zajisté potěšení i ostatním uživatelům.

 

5. Prosíme, abyste při své návštěvě zachovávali klid a pořádek a ctili soukromí ostatních uživatelů, aby Vaše návštěva přinesla radost a povzbuzení nejen Vašemu blízkému.

 

6. S ohledem na ostatní uživatele a pracovníky je nevhodné, aby do našeho zařízení chodily návštěvy pod vlivem alkoholu a omamných látek, návštěvy, které mají rušivý vliv na pořádek a bezpečnost chodu zařízení, návštěvy, které jsou hlučné nebo jsou prokazatelně postiženy nemocí, která ohrožuje zdraví uživatelů. Prosíme, respektujte to.

 

7. Pokud budete pro návštěvu potřebovat více soukromí, než mohou nabídnout společné prostory, můžete využít naši zimní zahradu či pokoje uživatele.

 

8. Pro návštěvu si po dohodě s uživatelem můžete vybrat i místo mimo naše zařízení, což bude pro uživatele zajisté vítaným zpestřením. V takovém případě prosíme, abyste tuto vycházku a předpokládaný návrat oznámili při odchodu z budovy. Děkujeme.

 

Těšíme se spolu s uživateli na Vaši přítomnost a společně strávené obohacující chvíle.

Pojďme to zkusit společně. My umíme s láskou pečovat, vy nás můžete podpořit. DĚKUJEME

Mediální partner:

Partneři:

Jsme členy:

Sociální sítě: