Obecně prospěšná společnost Dotek

ID datové schránky: 5y59v6u

Certifikované pracoviště
Bazální stimulace

naší patronkou je
PhDr. Karolína Friedlová

Spolupracujeme s:

Fashion Show Dotek

Módní přehlídka spojená s dražbou předváděných modelů, to je Fashion show Dotek. Akce pořádaná studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati, jejíž výtěžek je určen pro Dotek o.p.s.

unspecified-6

Fashion Show DOTEK 2016 se skládala ze dvou částí. V první části představili své kolekce studenti ateliéru designu oděvu, v druhé části pak proběhla charitativní dražba originálních modelů, vytvořených speciálně pro tuto příležitost.

Materiál na tvorbu modelů darovali sponzoři, vyvolávací cena šatů, kalhot i kabátů byla stejná, 1000 Kč.

Letošní dražitelná kolekce si kladla za cíl vyzdvihnout osobnost a krásu žen ve zralém věku. Autoři chtěli poukázat na to, že když mládí a svěžest vyprchá, tak zůstává to nejcennější, co si žena během svého života vybudovala. To je její charizma a osobnost. Dražilo 12 nadčasových kousků mezi kterými nechyběly ani modely pro pány. Zároveň se během akce  v tiché dražbě dražily i exkluzivní šperky od Terezy Otáhalíkové.

 Nakonec se celkem vydražilo krásných 48 500 Kč.

Processed with VSCOcam with m3 preset

Fa Show Dotek 2015 uspořádali studenti v prostorách univerzitní knihovny. A designeři tentokrát nebyli svázáni tématem. Kolekci určenou k dražbě spojil do uceleného celku výběr materiálů a látek. Každý designer vytvořil vlastní unikátní kousek, který se dal přizpůsobit na jakoukoli postavu. Dohromady se vydražilo 35 500 Kč.

imgres

Fashion show Dotek 2014 se konal 20. března v restauraci Šach-Mat v Baťově Institutu 14/15. Tématem druhého ročníku této módní přehlídky bylo origami. Modely vyrobené studenty v duchu tohoto japonského umění se v charitativní aukci vydražily za krásných 20.900 Kč, tuto částku ještě zdvojnásobila Nadace Divoké husy.

fashion_show_Dotek-600x222

images

První Fashion Show proběhla v roce 2013 ve vegetariánské restauraci Prašád. Modely vyrobené návrháři z ateliéru designu oděvů Univerzity Tomáše Bati se vydražily za 17 100 Kč, které putovaly na nákup evakuačních platech do odlehčovací služby Dotek, o.p.s.

 images

 fashion-show-dotek-iva-honzkova-s-reditelkou-centra

Pojďme to zkusit společně. My umíme s láskou pečovat, vy nás můžete podpořit. DĚKUJEME

Mediální partner:

Partneři:

Jsme členy:

Sociální sítě: