Obecně prospěšná společnost Dotek

ID datové schránky: 5y59v6u

Certifikované pracoviště
Bazální stimulace

naší patronkou je
PhDr. Karolína Friedlová

Spolupracujeme s:

Dobročinný bazar

Tradiční akcí, kterou pořádá Fakulta humanitních studií Tomáše Bati a Dotek, o.p.s., se stal Dobročinný bazar. Bazar se koná ve foyer budovy univerzitní knihovny a rektorátu, kterou navrhla architektka Eva Jiřičná. Akce je určena pro studenty a pedagogy univerzity i širokou veřejnost.

Zájemci mohou na bazaru nejen nakoupit nejrůznější darované zboží a tím přispět na nákup kompenzačních pomůcek pro Dotek o.p.s., ale mohou nejrůznější zboží také darovat.

Na I. Dobročinném bazaru jsme získali 4 786 Kč. Tyto finanční prostředky byly použity na nákup vybavení do nového pokoje odlehčovací služby.

IMG_5527-600x400

II. Dobročinný bazar byl podpořen Nadací divoké husy, která zdvojnásobila jeho výtěžek 8 450 Kč a mohli jsme jako ve všech ročnících nakoupit kompenzační pomůcky, které půjčujeme rodinám pečujícím v domácím prostředí o své blízké.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Výtěžek III. Dobročinného bazaru ve výši 6 000 Kč byl určen na nákup invalidního vozíku pro klienty Dotek o.p.s.

DSCN0693

IV. Dobročinný bazar byl spojen se slosováním o hodnotné ceny pro dárce i nakupující. V tomto ročníku jsme získali 8.099 Kč.

 

dobročinný bazarVýtěžek z V. Dobročinného bazaru byl krásných 15 920,- a díky tomu, že bude částka nadací Divoké husy zdvojnásobena, budeme moci celých 31 840,- využít na rozšíření půjčovny kompenzačních pomůcek pro seniory.

 

V roce 2016 se bazar uskutečnil již po VI.! Z numerologického hlediska lze šestku nazvat jako „mateřské“ číslo. Šestka dává ostatním pocit jistoty a bezpečí. Šestka se dokáže obětovat pro ostatní a zároveň s ochotou podá ruku všem, kteří potřebují péči a ochranu… .

V tomto ročníku se díky Vám podařilo vybrat částku 15 068 Kč.

 

Pojďme to zkusit společně. My umíme s láskou pečovat, vy nás můžete podpořit. DĚKUJEME

Mediální partner:

Partneři:

Jsme členy:

Sociální sítě: