Obecně prospěšná společnost Dotek

ID datové schránky: 5y59v6u

Certifikované pracoviště
Bazální stimulace

naší patronkou je
PhDr. Karolína Friedlová

Spolupracujeme s:

Recenze od klientů a rodin

14.9.2016

děkovný dopis

 

zpětná vazba

 

13.11.2015

Dobry den paní Kovářová, dovolte mi, abych Vám a celému personálu sester podékovala za velmi kvalitní a obětavou
peči o naši maminku paní Tomšů. Jako rodina jsme se dostali do velmi tižive situace a vy jste nam vyšli maximalně vstřict. Za Vaše zařizeni jsme vděčni jelikož je nedaleko jejiho rodiště a posledního bydlišetě a tak jeji manžel, kterému už taky zdraví tolik neslouži a ma pokročilý věk se může za ní snadněji dostat. Moc se nam libí aktivity, ktré u Vàs v Doteku dělate a tim navazujete rodinnou atmosferu. Moc Vam děkujeme za milá pozvání. Téžko se se vzniklou situaci vyrovnávame a Vy nam jste velkou oporou. Za celou naši rodinu velky dik. J.H. – dcera.
P.S. Maminka byla zvyklá na ošetřovatelky z pečovatelské služby, kterou jste u ní doma rok prováděli a proto ten přechod z domaciho prostředi nebyl pro ni tak násilný. Velky dik i těm pečovatelkam, které nam pomáhaly. Radi Vaše zařizeni doporučime. Jak s pečovatelskou službou tak spobytem naši maminky u Vás v Doteku jsme nadmíru spokojeni.

 

6.11. 2015

Dobrý den Dotekovci,

Touto cestou chci poděkovat  za Vaši pomocnou ruku ,za práci kterou denně vykonáváte při objíždění nemocných ,ošetřování a podporu

pro ty ,kteří to potřebují a jsou za to vděční .Odvádíte obrovskou práci a pomáháte nám v rodinách .Bez Vás bychom to nezvládli. Děkuji speciálně paní Kovářové a jejímu týmu žen a sester.

děkuji moc

p.Julinová

Doporučující dopis do Nadace J. Pivečky (1)Bez názvu

doporuceni-pan-Ferak-1_strdoporuceni-pan-Ferak-2_strdoporuceni-mestoMesto-Slusovicepani-NovotnaTomankoviOSZDSskopova

Poděkování pí. Maštěnová

Pojďme to zkusit společně. My umíme s láskou pečovat, vy nás můžete podpořit. DĚKUJEME

Mediální partner:

Partneři:

Jsme členy:

Sociální sítě: