Obecně prospěšná společnost Dotek

ID datové schránky: 5y59v6u

Certifikované pracoviště
Bazální stimulace

naší patronkou je
PhDr. Karolína Friedlová

Spolupracujeme s:

Evakuační plachty

Kvalita péče o naše klienty je u nás na prvním místě. Proto jsme rádi, že jsme mohli zakoupit momentální novinku na trhu a to evakuační plachty na lůžka. Prošli jsme i školením, kde jsme se naučili, jak s nimi správně manipulovat. Evakuační plachty jsou záchranný systém, který pomáhá předejít možným rizikovým situacím a zvyšuje bezpečnost uživatelů. Zajišťují rychlý přesun částečně nebo plně imobilního klienta v případě potřeby, např. při požáru, zakouření místnosti či budovy, povodni atd.
evakuacni_podlozkaPoužití je možné i tam, kde jsou stísněné prostory a kde je potřeba evakuace po schodišti bez použití evakuačního výtahu.

Použitý materiál je nehořlavý, je schopen odolat i velkému zatížení, přejede rozbité sklo, teplem poškozené podlahové krytiny, lino apod.

Evakuovaný je zafixován popruhy, hlavu má chráněnou polštářem, zbytek těla dekou a od země ho odděluje matrace, která ho zároveň chrání při přesunu po schodech.

Evakuaci je schopen provádět každý člen pracovního týmu již po prvním zaškolení, na každé podložce je navíc praktická nášivka s instrukcemi pro evakuaci.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pojďme to zkusit společně. My umíme s láskou pečovat, vy nás můžete podpořit. DĚKUJEME

Mediální partner:

Partneři:

Jsme členy:

Sociální sítě: